הגעתי ללילך בעקבות חיפוש סתמי בגוגל. אני מניח שחיפשתי משהו או מישהו שיוציא אותי מהתקיעות או שלפחות יסביר לי מה זה הדבר הזה שלא מסתדר לי. הצטרפתי לקבוצת פסיכודרמה וזוגיות ומהר מאוד התברר  שמצאתי מלווה למסע מופלא, מסע שארך  כחמש שנים וכלל קבוצה וטיפולים אישים און ואוף.
בשבוע הבא אני מתחתן ומתחיל מסע חדש, אחר. ובין כל ההכנות, התכניות והמחשבות על מה שיהיה, לפעמים אני גם נתקף בגעגועים למסע שהיה, המסע שהתאפשר בזכות לילך.
בעזרת לילך ובעזרת הקבוצה הגעתי למקומות שהרבה שנים חלמתי עליהם. כיום  אני הרבה יותר מודע לעצמי, מחובר, שלם, אופטימי ובטוח בעצמי. איכשהו בדרך שלא ממש ברורה לי, לילך הצליחה להוביל אותי דרך המקומות הכואבים שלי, לילך גרמה לי להסתכל עליהם, להיות שם ולהתמודד איתם בצורה אחרת, טובה הרבה יותר.
בעזרת לילך, כיום אני מבין את הסיפור שלי הרבה יותר טוב, אני מבין הרבה יותר מה אני באמת עושה פה וגם איך אני משתלב עם סיפורים של אנשים אחרים' ואפילו השתלבתי עם סיפור של אשה שאני מאוד אוהב.
אז איך זה קרה? קשה להסביר. אולי רשימה חלקית של נקודות תעזור:
אמון גדול, פתיחות, כנות לא מתנשאת, דוגריות נעימה, קבלה מוחלטת, הבנה מהירה, צחוק וקלילות, רצינות, אהבה, דיוק, ראייה יוצאת דופן של מה שקורה באמת, יכולת להגיד מה שצריך ולא להגיד מה שלא צריך, ענייניות, נעימות, הובלה בקצב הנכון' מעורבות ואכפתיות אמיתית, ובתוך כל זה – 'עבודה' אמיתית על הדברים שקשים באמת.
אם את\ה בתחילתו של מסע ומעוניין\ת להתייעץ אשמח להמליץ גם טלפונית, בטלפון שאפשר להשיג אצל לילך.